
€300.56
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 101.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00 |
| Boring - Standaard | 100.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.7:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 1 |
| Verplaatsing | 657cc |
| Beroerte | 82.00mm |
| Merk | Wiseco |