| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 101.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 100.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.7:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564139696 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +0.4 |
| Total Height | 56.00mm |
| Diameter zuigerpengat | 24.00mm |
| Compressie Hoogte | 17.00mm |
| Boss Space In | 33.00mm |
| Type zuigerkop | Flat |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13101-MAN-690 |
| Piston Ring Part # | W3977XH |
| Piston Pin Part # | WS627 |
| Circlip Part # | WCW24 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 453.59g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |