| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 102.41mm |
| Boring - Overmaat | 2.40 |
| Boring - Standaard | 100.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 1 |
| Verplaatsing | 675cc |
| Beroerte | 82.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564139702 |