| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 39.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564140609 |
| Piston Size | 38.96mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.0 |
| Total Height | 36.30mm |
| Diameter zuigerpengat | 13.00mm |
| Compressie Hoogte | 10.50mm |
| Boss Space In | 15.50mm |
| Type zuigerkop | Flatened Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13101-GEL-A80 |
| Piston Ring Part # | W3900XZ |
| Piston Pin Part # | WS671 |
| Circlip Part # | WCW13 |
| Hoogte verpakking | 82,55mm |
| Lengte verpakking | 76,20mm |
| Gewicht verpakking | 181.44g |
| Verpakking Breedte | 76,20mm |