| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 77.00mm |
| Boring - Overmaat | 4.00mm |
| Boring - Standaard | 73.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564139665 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +0.30 |
| Total Height | 56.80mm |
| Diameter zuigerpengat | 17.00mm |
| Compressie Hoogte | 16.60mm |
| Boss Space In | 21.00mm |
| Type zuigerkop | Hollow with dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13101-KCE-670 |
| Piston Ring Part # | W3032XC |
| Piston Pin Part # | WS523 |
| Circlip Part # | WCW17 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |