| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 55.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00 |
| Boring - Standaard | 53.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.4:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 103cc |
| Beroerte | 45.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564140098 |