| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 90.93mm |
| Boring - Overmaat | 1.93mm |
| Boring - Standaard | 89.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 1 |
| Verplaatsing | 519.41cc |
| Beroerte | 80.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564139351 |