| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 104.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Boring - Standaard | 102.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564124500 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +0.5 |
| Total Height | 56.00mm |
| Diameter zuigerpengat | 24.00mm |
| Compressie Hoogte | 17.00mm |
| Boss Space In | 21.00mm |
| Type zuigerkop | Flat |
| OEM-referentienummer | 13101-HP6-A00 |
| Piston Ring Part # | W10400XS |
| Piston Pin Part # | WS657 |
| Circlip Part # | WCW24 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 498.95g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |