| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 86.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.2:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564125576 |
| Piston Size | 85.95mm |
| Diameter zuigerpengat | 19.00mm |
| Compressie Hoogte | 15.30mm |
| Type zuigerkop | Flat |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13101-HM7-000 |
| Piston Ring Part # | W3386XC |
| Piston Pin Part # | WS475 |
| Circlip Part # | WCW19 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |
| Afbeelding Info | These images are representative |