| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 79.00mm |
| Boring - Overmaat | .50mm |
| Boring - Standaard | 78.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.8:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 333cc |
| Rok Coating | Moly |
| Beroerte | 68.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564126276 |