| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 74.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564125392 |
| Piston Size | 73.95mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +2.0 |
| Total Height | 56.50mm |
| Diameter zuigerpengat | 17.00mm |
| Compressie Hoogte | 15.20mm |
| Boss Space In | 26.10mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13101-HC0-003 |
| Piston Ring Part # | W2913XC |
| Piston Pin Part # | WS523 |
| Circlip Part # | WCW17 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 317.51g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |