
€261.07
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 69.00mm |
| Boring - Overmaat | .50mm |
| Boring - Standaard | 68.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 233cc |
| Type zuigerkop | Domed |
| Rok Coating | Moly |
| Beroerte | 62.20mm |
| Merk | Wiseco |