
€283.87
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 100.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 100.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.7:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 999cc |
| Beroerte | 63.60mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564143211 |