| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 76.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 75.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.2:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564143402 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.7 |
| Total Height | 38.50mm |
| Diameter zuigerpengat | 17.00mm |
| Compressie Hoogte | 15.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| Remark | Bore and replate required for all oversize bores ! |
| OEM-referentienummer | 13101-MCJ-750 |
| Piston Ring Part # | W2992XG |
| Piston Pin Part # | WS688 |
| Circlip Part # | WCW17 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |
| Afbeelding Info | These images are representative |