| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 68.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 67.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564142047 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.3 |
| Total Height | 36.30mm |
| Diameter zuigerpengat | 15.00mm |
| Compressie Hoogte | 14.00mm |
| Boss Space In | 16.80mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Remark | Bore and replate required for all oversize bores ! |
| OEM-referentienummer | 13101-MFJ-A40 |
| Piston Ring Part # | W2677XA |
| Piston Pin Part # | WS571 |
| Circlip Part # | WCW15 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 226.80g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |