| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 70.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Boring - Standaard | 70.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564142184 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.0 |
| Total Height | 57.40mm |
| Diameter zuigerpengat | 17.00mm |
| Compressie Hoogte | 15.50mm |
| Boss Space In | 30.80mm |
| Type zuigerkop | Flatened Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13101-292-030 |
| Piston Ring Part # | W2776XC |
| Piston Pin Part # | WS523 |
| Circlip Part # | WCW17 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 272.16g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |