| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 67.50mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 67.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 2 |
| Verplaatsing | 362cc |
| Volume koepel | +14.8cc |
| Beroerte | 50.60mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564142160 |