
€281.82
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.250in |
| Boring - Overmaat | .310in |
| Boring - Standaard | 3.940in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinderpositie | Front |
| Verplaatsing | 1320cc |
| Volume koepel | -14.2cc |
| Motortype | 80ci |
| Type zuigerkop | Reverse |
| Beroerte | 2.835in |
| Klepdiepte - uitlaat | -.195in |
| Klepdiepte - inlaat | -.225in |
| Klepkamer dia - uitlaat | 1.540in |
| Klepkamer dia - inlaat | 1.780in |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564127914 |