
€185.64
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.760in |
| Boring - Overmaat | .010in |
| Boring - Standaard | 3.750in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Verplaatsing | 1456cc |
| Volume koepel | +19.5cc |
| Motortype | 88ci |
| Type zuigerkop | Domed |
| Rok Coating | Moly |
| Beroerte | 4.000in |
| Klepdiepte - uitlaat | -.183in |
| Klepdiepte - inlaat | -.183in |
| Klepkamer dia - uitlaat | 2.000in |
| Klepkamer dia - inlaat | 2.000in |
| Merk | Wiseco |