| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 3.937in |
| Boring - Werkelijk | 4.125in |
| Boring - Overmaat | 0.188in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +0.5 |
| Diameter zuigerpengat | 23.55mm |
| Type zuigerkop | Flat |
| Rok Coating | ArmorFit & ArmorX Coating |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564126931 |
| Piston Ring Part # | W4125VMF |
| Piston Pin Part # | JE-927-2500-15-52C |
| Circlip Part # | WW5752 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Merk | Wiseco |