| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | Â 3.875in |
| Boring - Overmaat | Â .125in |
| Boring - Standaard | Â 3.750in |
| Coating | Â ArmorX |
| Compressieverhouding - werkelijk | Â 10.5:1 |
| Verplaatsing | Â 1691cc |
| Volume koepel | Â +5.0cc |
| Motortype | Â 103ci |
| Type zuigerkop | Â Positive |
| Rok Coating | Â ArmorFit |
| Beroerte | Â 4.375in |
| Klepdiepte - uitlaat | Â -.205in |
| Klepdiepte - inlaat | Â -.205in |
| Klepkamer dia - uitlaat | Â 2.250in |
| Klepkamer dia - inlaat | Â 2.250in |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564150356 |
| Hoogte verpakking | 99,06mm |
| Lengte verpakking | 246,38mm |
| Gewicht verpakking | 1360.78g |
| Verpakking Breedte | 127,00mm |
| Afbeelding Info | These images are representative |