| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 3.497in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Type zuigerkop | Flatened Dome |
| GTIN | 00193564128034 |
| Merk | Wiseco |
| Piston Size | 3.495in |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.5 |
| Diameter zuigerpengat | 20.10mm |
| Rok Coating | – |
| Land van herkomst | USA |
| Piston Ring Part # | W3497X |
| Piston Pin Part # | WS535 |
| Circlip Part # | WW5731 |