
€232.26
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 80.50mm |
| Boring - Overmaat | 2.50mm |
| Boring - Standaard | 78.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1201cc |
| Beroerte | 58.97mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564143006 |