
€213.75
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 81.00mm |
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| OEM-referentienummer | 12111-10L00-0F0 |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564555557 |
| Merk | Wiseco |