
€1,602.78
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.635in |
| Compressie Hoogte | 1.176in |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -2cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | .866in |
| Ringset inbegrepen | 3635GNX |
| Lengte stang | 5.933in |
| Beroerte | 3.652in |
| Merk | Wiseco |