
€1,602.78
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 3.635in |
| Compression Height | 1.176in |
| Country of Origin | USA |
| Dome Volume | -2cc |
| Material Type | 2618 |
| Piston Pin Diameter | .866in |
| Ring Set Included | 3635GNX |
| Rod Length | 5.933in |
| Stroke | 3.652in |
| Brand | Wiseco |