| Gewicht | 0.281 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 79.00mm |
| Boring - Overmaat | Std. mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Coating | Armor Plating |
| Compressie Hoogte | 28.58mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.72-mm |
| Volume koepel | -3.7cc |
| GTIN | 00193564460943 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Type materiaal | 2618 |
| Hoogte verpakking | 111,00mm |
| Lengte verpakking | 230,00mm |
| Gewicht verpakking | 1950.00g |
| Verpakking Breedte | 203,00mm |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | 7900XX |
| Merk | Wiseco |