
€943.81
| Gewicht | 0.434 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 39.75mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.25-mm |
| Volume koepel | 4.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8450XX |
| Merk | Wiseco |