| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Boring - Standaard | 82.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.3:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564124180 |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| OEM-referentienummer | 420684412 |
| Piston Ring Part # | W8250XX |
| Piston Pin Part # | WS600 |
| Circlip Part # | WCW18 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |