| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 97.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.8:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564124159 |
| Piston Size | 96.94mm |
| Diameter zuigerpengat | 20.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| OEM-referentienummer | 420685132 |
| Piston Ring Part # | W3819XS |
| Piston Pin Part # | WS549 |
| Circlip Part # | WW5509 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |
| Afbeelding Info | These images are representative |