| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 95.00mm |
| Piston Size | 94.96mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.9:1 |
| Total Height | 38.75mm |
| Diameter zuigerpengat | 19.00mm |
| Compressie Hoogte | 14.30mm |
| Boss Space In | 22.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with hollow top |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| OEM-referentienummer | 029.02.050.80.01 |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564462190 |
| Piston Ring Part # | W9500YE |
| Piston Pin Part # | WS531 |
| Circlip Part # | WCW19 |
| Hoogte verpakking | 108,00mm |
| Lengte verpakking | 121,00mm |
| Gewicht verpakking | 434.00g |
| Verpakking Breedte | 119,00mm |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Merk | Wiseco |