
€1,485.25
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.375in |
| Compressie Hoogte | 1.250in |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -6cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | .990in |
| Aanbevolen ringset | J100F8-4375-5 |
| Lengte stang | 6.800in |
| Beroerte | 3.750in |
| Merk | Wiseco |