
€215.73
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00mm |
| Boring - Overmaat | 5.00mm |
| Boring - Standaard | 81.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 2 |
| Verplaatsing | 883cc |
| Beroerte | 76.00mm |
| Behandeling | Hard Coat Annodize |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564146403 |