| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Taiwan |
| Diameter zuigerpengat | 0.9270in |
| Dikte | 0.0720in |
| pa_type | Wire |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564103475 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 4,00mm |
| Lengte verpakking | 73,00mm |
| Gewicht verpakking | 2.00g |
| Verpakking Breedte | 73,00mm |