| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Country of Origin | Taiwan |
| Piston Pin Hole Diameter | 0.9270in |
| Thickness | 0.0720in |
| pa_type | Wire |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564103475 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 4,00mm |
| Package Length | 73,00mm |
| Package Weight | 2.00g |
| Package Width | 73,00mm |