
€1,001.11
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Coating | Armor Plating |
| Compressie Hoogte | 28.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1/11.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.30-mm |
| Volume koepel | 1.9cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8500XX+GLS22 |
| Lengte stang | 156.00mm |
| Beroerte | 100.00mm |
| Merk | Wiseco |