
€976.51
| Gewicht | 0.286 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 77.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 28.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.1:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.60-mm |
| Volume koepel | 1.0cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | 7750XX |
| Merk | Wiseco |