| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring Bereik | 69.00-70.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Pakking Positie | Head |
| Type materiaal | Spring Steel |
| Dikte | .027in |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564118431 |
| Hoogte verpakking | 7,00mm |
| Lengte verpakking | 446,00mm |
| Gewicht verpakking | 138.00g |
| Verpakking Breedte | 216,00mm |