| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore Range | 69.00-70.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Gasket Position | Head |
| Material Type | Spring Steel |
| Thickness | .027in |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564118431 |
| Package Height | 7,00mm |
| Package Length | 446,00mm |
| Package Weight | 138.00g |
| Package Width | 216,00mm |