| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
| Boring Bereik | 87.00-87.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | Spring Steel |
| Technische beschrijving | .040in |
| Dikte | 1.30mm |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build on Demand |
| GTIN | 00193564177490 |
| Afbeelding Info | These images are actual |