| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 87.00mm |
| Bore Range | 87.00-87.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Material Type | Spring Steel |
| Technical Description | .040in |
| Thickness | 1.30mm |
| Brand | Wiseco |
| Build Type | Build on Demand |
| GTIN | 00193564177490 |
| Image Info | These images are actual |