| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring Bereik | 76.00-76.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Pakking Positie | Head |
| Type materiaal | Spring Steel |
| Dikte | .030in |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564118257 |
| Hoogte verpakking | 5,00mm |
| Lengte verpakking | 445,00mm |
| Gewicht verpakking | 168.00g |
| Verpakking Breedte | 215,00mm |