| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore Range | 76.00-76.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Gasket Position | Head |
| Material Type | Spring Steel |
| Thickness | .030in |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564118257 |
| Package Height | 5,00mm |
| Package Length | 445,00mm |
| Package Weight | 168.00g |
| Package Width | 215,00mm |