| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 97.00mm |
| Boring Bereik | 97.00-97.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Pakking Positie | Head |
| Dikte | 1.30mm |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build on Demand |
| GTIN | 00193564177773 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 15,00mm |
| Lengte verpakking | 585,00mm |
| Gewicht verpakking | 446.00g |
| Verpakking Breedte | 292,00mm |