| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 97.00mm |
| Bore Range | 97.00-97.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Gasket Position | Head |
| Thickness | 1.30mm |
| Brand | Wiseco |
| Build Type | Build on Demand |
| GTIN | 00193564177773 |
| Image Info | These images are actual |
| Package Height | 15,00mm |
| Package Length | 585,00mm |
| Package Weight | 446.00g |
| Package Width | 292,00mm |