| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring Bereik | 81.00-81.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Pakking Positie | Head |
| Type materiaal | Spring Steel |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564117762 |
| Hoogte verpakking | 12,00mm |
| Lengte verpakking | 446,00mm |
| Gewicht verpakking | 186.00g |
| Verpakking Breedte | 217,00mm |