| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore Range | 81.00-81.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Gasket Position | Head |
| Material Type | Spring Steel |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564117762 |
| Package Height | 12,00mm |
| Package Length | 446,00mm |
| Package Weight | 186.00g |
| Package Width | 217,00mm |