| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring Bereik | 72.00-72.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Pakking Positie | Head |
| Type materiaal | Fiber w/ Steel Core |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564117274 |
| Hoogte verpakking | 8,00mm |
| Lengte verpakking | 445,00mm |
| Gewicht verpakking | 124.00g |
| Verpakking Breedte | 216,00mm |