| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore Range | 72.00-72.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Gasket Position | Head |
| Material Type | Fiber w/ Steel Core |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564117274 |
| Package Height | 8,00mm |
| Package Length | 445,00mm |
| Package Weight | 124.00g |
| Package Width | 216,00mm |