| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring Bereik | 81.00-81.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Pakking Positie | Top End |
| Type materiaal | Steel |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564112620 |
| Hoogte verpakking | 13,00mm |
| Lengte verpakking | 196,00mm |
| Gewicht verpakking | 114.00g |
| Verpakking Breedte | 190,00mm |